widzeNa obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz Widzew Łódź kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 3-1

Widzew Łódź kontra GKS Katowice, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Widzew Łódź a GKS Katowice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2021-09-10 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Widzew Łódź a GKS Katowice.

Gole strzelali: B. Guzdek 45' 1-0 J. Letniowski 57' 2-0 M. Michalski 67' 3-0 O. Repka 90' 3-1

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 6'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Widzew Łódź zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast GKS Katowice z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Bardzo często mnóstwo fanów futbolu śledzi ekscytujące potyczki ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak B. Jaroszek raz za razem zapewniły własnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami są zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to potyczki nudne. Obserwujemy efektowne gole czy asysty, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać widowiska sportowe znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Widzew Łódź oraz GKS Katowice oraz ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.