Mecz Widzew Łódź vs SKRA Częstochowa, wynik końcowy 4-0

Widzew Łódź vs SKRA Częstochowa, wynik końcowy 4-0.

Pierwsza połowa spotkania między Widzew Łódź i SKRA Częstochowa zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

W dniu 2021-09-24 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się Widzew Łódź oraz SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: J. Letniowski 42' 1-0 B. Guzdek 63' 2-0 P. Zielinski 66' 3-0 K. Karasek 77' 4-0

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Wojtyra 37' O. Krzyzak 40' M. Kwietniewski 83' S. Szymanski 85'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. K. Wojtyra nieustannie gwarantują wyśmienitym fanom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że spotkania nie są interesujące. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga. Udział takich legendarnych drużyn jak Widzew Łódź i SKRA Częstochowa w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.