Puszcza Niepołomice kontra Widzew Łódź, wynik spotkania - 0-1

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2021-10-02 10:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Widzew Łódź.

Gole strzelali: K. Nowak 32' 0-1 P. Tomczyk 90' 0-2 P. Tomczyk

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: O. Dytyatev 24' S. Kobusinski 68'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 79'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: I. Hladik 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak O. Dytyatev M. Hanousek raz za razem zapewniły kapitalnym kibicom wiele niesamowitych emocji. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między graczami ligowymi są nieustępliwe, nie często zdarza się, że zmagania nudzą kibica. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.