Korona Kielce - Widzew Łódź, wynik meczu 0-1

Korona Kielce - Widzew Łódź, wynik końcowy 0-1. Dnia 2021-10-15 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Korona Kielce a Widzew Łódź wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Montini 45' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Zebic 24' M. Gasior 40' M. Szpakowski 45' A. Danek 48' L. Sierpina 78'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 12' K. Danielak 45' T. Dejewski 49' M. Montini 53' K. Karasek 56' J. Letniowski 60' J. Letniowski 63' J. Wrabel 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Widzew Łódź: J. Letniowski 63'

Główny sędzia meczu to T. Kwiatkowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Odra Opole. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z zapałem śledzi ekscytujące poczynania ligi I Liga. Ciekawe zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi M. Zebic M. Hanousek stale zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zdarzają się nieprzepisowe faule, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami są bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się koniec końców, że są to spotkania statyczne. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Korona Kielce i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.