Widzew Łódź - Jastrzębie, wynik meczu 3-1

Widzew Łódź - Jastrzębie, wynik 3-1.

Pierwsza część spotkania między Widzew Łódź i Jastrzębie zakończyła się 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-10-10 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź oraz Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Montini 33' 1-0 B. Guzdek 36' 2-0 D. Rumin 45' 2-1 K. Danielak 66' 3-1

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Michalski 38' D. Kun 45'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 86'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Widzew Łódź stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Jastrzębie z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz Widzew Łódź.

Dzisiaj kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak M. Michalski D. Kaminski nieustannie zapewniają wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, iż potyczki męczą. Systematycznie obserwujemy książkowe bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Widzew Łódź i Jastrzębie z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.