Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2021-10-24 16:00 miało miejsce spotkanie Widzew Łódź - ŁKS Łódź zakończone wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie meczu między Widzew Łódź a ŁKS Łódź wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2021-10-24 16:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Widzew Łódź a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: R. Pirulo 16' 0-1 M. Dabrowski 29' 0-2 P. Stepinski 41' 1-2 T. Dejewski 87' 2-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Zielinski 90' K. Karasek 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 61' O. Koprowski 66' M. Rozwandowicz 66' J. Tosik 87' B. Szeliga 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Miedz Legnica natomiast ŁKS Łódź z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów futbolu śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak m.in. P. Zielinski M. Wolski częstokroć zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż zmagania nie są warte uwagi. Nieustannie zdarzają się bezlitosne faule, wspaniałe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Widzew Łódź i ŁKS Łódź oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.