Mecz Resovia Rzeszów - Widzew Łódź, wynik końcowy 1-0

Resovia Rzeszów - Widzew Łódź wynik meczu 1-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Resovia Rzeszów a Widzew Łódź wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-10-30 16:00 na stadionie Stadion Stal odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Zmierzyły się Resovia Rzeszów i Widzew Łódź.

Gole strzelali: A. Komor 30' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 23' R. Mikulec 59'

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 51'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Widzew Łódź z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Wierni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze I Liga. Składające się z zdolnych graczy drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak J. Soljic D. Tanzyna nieustannie gwarantują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Stal.