Spotkanie pomiędzy Widzew Łódź oraz Miedz Legnica zakończone wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź

Widzew Łódź - Miedz Legnica 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Miedz Legnica wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-11-07 11:40 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Widzew Łódź a Miedz Legnica.

Gole strzelali: P. Makuch 23' 0-1 D. Tanzyna 43' 1-1

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 32' D. Tanzyna 87'

Żółte kartki Miedz Legnica: N. Mijuskovic 61' M. Lehaire 62'

Czerwone kartki Widzew Łódź: D. Tanzyna 87'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Miedz Legnica zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Kibice śledzą interesujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. D. Tanzyna N. Mijuskovic nieraz zapewniły wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to mecze usypiające. Obserwujemy wyjątkowe asysty czy bramki, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Widzew Łódź i Miedz Legnica oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.