Dnia 2021-11-13 19:30 odbyło się spotkanie Podbeskidzie kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 4-0

Podbeskidzie kontra Widzew Łódź zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2021-11-13 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Podbeskidzie i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Podbeskidzie a Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: K. Biliński 49' 1-0 K. Biliński 53' 2-0 D. Polkowski 86' 3-0 K. Biliński 90' 4-0

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Scalet 69'

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 24' M. Grudniewski 58' P. Stepinski 73'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 73'

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Podbeskidzie stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Widzew Łódź podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi I Liga. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak M. Scalet P. Stepinski nieustannie zapewniają wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się, iż spotkania przynudzają. Regularnie obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych zespołów jak Podbeskidzie i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.