Na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka miał miejsce mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Widzew Łódź zakończony wynikiem 2-2

Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź zakończony wynikiem 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2021-11-22 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz i Widzew Łódź.

Gole strzelali: D. Kun 45' 0-1 D. Šovšić 62' 1-1 B. Szczepanek 67' 2-1 P.Tomczyk 89' 2-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 28' T. Boczek 45' S. Rudol 49'

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Kun 71' K. Danielak 87' D. Kun 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Widzew Łódź: D. Kun 90'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Widzew Łódź z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Coraz częściej mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak D. Chmiel D. Kun niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wspaniałych wrażeń. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często bywa ostatecznie, iż zmagania nudzą. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.