Mecz Chrobry Głogów kontra Widzew Łódź, wynik 0-0

Dnia 2021-12-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Chrobry Głogów a Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów i Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 38'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Guzdek 50' D. Tanzyna 58'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - T. Marciniak. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Chrobry Głogów stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Widzew Łódź z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Górnik Polkowice.

Fani śledzą poczynania ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak J. Kolenc B. Guzdek nierzadko zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, efektowne bramki i asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy drużynami bywają nader zażarte, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze męczą. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Chrobry Głogów i Widzew Łódź z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.