Dnia 2022-02-25 19:30 odbył się mecz między Widzew Łódź oraz Arka Gdynia zakończony wynikiem 2-5

Widzew Łódź kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 2-5.

Po pierwszej połowie meczu między Widzew Łódź a Arka Gdynia wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-5.

W dniu 2022-02-25 19:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Widzew Łódź a Arka Gdynia.

Gole strzelali: A. Deja 6' 0-1 R. Gołębiowski 38' 1-1 H. Adamczyk 50' 1-2 K. Czubak 55' 1-3 O. Kobacki 57' 1-4 Fábio Nunes 72' 2-4 C. Alemán 82' 2-5

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 5' D. Tanzyna 48' R. Golebiowski 53' B. Pawlowski 68'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 68'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter meczu - J. Przybył. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole a Arka Gdynia z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia ligi I Liga. Złożone z uzdolnionych zawodników zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak P. Stepinski M. Marcjanik wielokrotnie zapewniają wyborowym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Potyczki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż zmagania męczą fana. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Widzew Łódź i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.