Dnia 2022-03-18 19:30 odbyło się spotkanie między Widzew Łódź i Odra Opole: wynik końcowy 0-1

Widzew Łódź vs Odra Opole 0-1. Dnia 2022-03-18 19:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Widzew Łódź a Odra Opole.

Po pierwszej połowie spotkania między Widzew Łódź a Odra Opole wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Klimek 87' 0-1

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Zielinski 29' F. Nunes 63' M. Hanousek 74'

Żółte kartki Odra Opole: M. Kaminski 33' A. Zak 37' S. Hreben 48'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania - T. Wajda. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i GKS Katowice.

Mnóstwo kibiców z dużym entuzjazmem śledzi poczynania w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak P. Zielinski M. Kaminski nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy bezlitosne faule zakończone żółtą kartką, przepiękne bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami futbolowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że mecze męczą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Widzew Łódź i Odra Opole i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.