GKS Katowice vs Widzew Łódź, wynik meczu - 0-2

GKS Katowice vs Widzew Łódź, wynik 0-2.

Pierwsza część spotkania między GKS Katowice a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2022-04-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice i Widzew Łódź.

Gole strzelali: M. Hanousek 41' 0-1 P. Kita 84' 0-2

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 75'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 21' K. Danielak 42' M. Kreuzriegler 48'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania - J. Małyszek. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Dzisiaj wierni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak M. Urynowicz M. Hanousek systematycznie serwują wspaniałym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Potyczki między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, że potyczki nudzą fana. Regularnie trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. GKS Katowice i Widzew Łódź i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.