Spotkanie między SKRA Częstochowa i Widzew Łódź dnia 2022-04-10 13:00: końcowy wynik 2-2

SKRA Częstochowa kontra Widzew Łódź 2-2. W dniu 2022-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Widzew Łódź wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: A. Paluszek 19' 1-0 E. Terpilowski 29' 1-1 M. Hanousek 82' 1-2 M. Holik 90' 2-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 6' B. Baranowicz 33' A. Olejnik 82' A. Paluszek 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: F. Nunes 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak P. Pyrdol F. Nunes stale zapewniają własnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że są to potyczki nużące. Trafiamy na nieczyste faule, widowiskowe asysty i gole zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak SKRA Częstochowa i Widzew Łódź z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.