Mecz między Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2022-04-16 18:30: końcowy wynik 1-0

Widzew Łódź vs Puszcza Niepołomice 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-04-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Widzew Łódź a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Dani Villanueva 90' 1-0

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Kun 21' M. Kreuzriegler 72' P. Lipski 87' K. Danielak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 10' W. Hajda 53' S. Kobusinski 61' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Coraz częściej zauważamy, że fani śledzą fascynujące poczynania w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak między innymi D. Kun L. Wronski wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, niezwykłe asysty czy bramki, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami bywają zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to zmagania usypiające. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, przeglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.