Na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-1

ŁKS Łódź kontra Widzew Łódź 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-05-03 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawlowski 80' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 55' Samu Corral 85' O. Koprowski 90' M. Rozwandowicz 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 80' F. Nunes 83'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice natomiast Widzew Łódź podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Fani śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Złożone z uzdolnionych napastników i obrońców piłkarskie drużyny i piłkarze jak M. Wolski B. Pawlowski niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko walki pomiędzy graczami są zajadłe, nie często okazuje się, że zmagania męczą. Trafiamy na efektowne bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Widzew Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.