Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2022-04-26 18:30 miał miejsce mecz między Widzew Łódź i Korona Kielce - końcowy wynik 1-2

Widzew Łódź - Korona Kielce wynik meczu 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-26 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Widzew Łódź a Korona Kielce.

Gole strzelali: K. Hansen 48' 1-0 K. Petrov 54' 1-1 E. Shikavka 78' 1-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 81' J. Letniowski 90'

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 40' Y. Shikavka 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter spotkania to D. Stefanski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo P. Stepinski O. Sewerzynski wielokrotnie serwują wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe potyczki między piłkarzami są niezwykle zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska nudzą. Często obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego powodu warto oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Widzew Łódź oraz Korona Kielce jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.