Dnia 2022-05-07 16:00 miał miejsce mecz Widzew Łódź - Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-4

Widzew Łódź - Resovia Rzeszów 1-4.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Resovia Rzeszów zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-4.

Dnia 2022-05-07 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Widzew Łódź a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: D. Kubowicz 3' 0-1 B. Wasiluk 31' 0-2 R. Mikulec 52' 0-3 P. Wojciechowski 61' 0-4 B. Pawłowski 90' 1-4

Żółte kartki Widzew Łódź: B. Pawlowski 45' E. Terpilowski 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 43' S. Strozik 62' R. Mikulec 81'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak B. Pawlowski J. Soljic niejednokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy nieprzepisowe faule, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami są zajadłe, nie często bywa, iż są to mecze nudne. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich iśledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Widzew Łódź i Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.