Mecz Miedz Legnica vs Widzew Łódź zakończony wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie spotkania między Miedz Legnica a Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-05-15 10:40 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Miedz Legnica a Widzew Łódź.

Gole strzelali: J. Letniowski 79' 0-1 J. Letniowski Chuca 81' 1-1 M. Sliwa

Żółte kartki Miedz Legnica:

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 69' P. Lipski 70'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Miedz Legnica stawi czoła Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i a Widzew Łódź podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. P. Stepinski raz za razem sprawiają swoim entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między graczami ligowymi są zajadłe, rzadko okazuje się, iż widowiska nudzą kibica. Ustawicznie obserwujemy spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Miedz Legnica oraz Widzew Łódź oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.