Widzew Łódź vs Podbeskidzie, wynik meczu 2-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Widzew Łódź oraz Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Podbeskidzie.

Gole strzelali: B. Pawlowski 5' 1-0 M. Scalet 47' 1-1 D. Kun 51' 2-1

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Lipski 26' F. Nunes 44' J. Letniowski 45' K. Nowak 53'

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Mikolajewski 13' M. Janota 82' M. Scalet 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Podbeskidzie podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice śledzą interesujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny i zawodnicy tacy jak P. Lipski D. Mikolajewski nieprzerwanie sprawiają wspaniałym entuzjastom futbolu wiele wrażeń. Zdarzają się brutalne faule, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zmagania pomiędzy graczami bywają zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to mecze statyczne. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Widzew Łódź oraz Podbeskidzie w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.