Dnia 2022-08-06 18:00 na stadionie Tarczyński Arena odbył się mecz pomiędzy Slask Wroclaw i Widzew Łódź - 0-0

Slask Wroclaw kontra Widzew Łódź, wynik 0-0. Dnia 2022-08-06 18:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się Slask Wroclaw i Widzew Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw a Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Slask Wroclaw: Daníel Leó Grétarsson 18' Patrick Olsen 90'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Slask Wroclaw stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Raków Częstochowa natomiast Widzew Łódź podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock.

Oddani fani śledzą ciekawe poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Daníel Leó Grétarsson niejednokrotnie zagwarantowały swoim stałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zajadłe, nie często okazuje się, że są to potyczki nie warte uwagi. Nieprzerwanie obserwujemy wyjątkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Slask Wroclaw i Widzew Łódź i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.