Widzew Łódź - Legia Warszawa, wynik spotkania 1-2

Widzew Łódź - Legia Warszawa 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Widzew Łódź i Legia Warszawa wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-08-12 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się Widzew Łódź oraz Legia Warszawa.

Gole strzelali: M. Johansson 30' 0-1 E. Muçi B. Kapustka 42' 0-2 E. Muçi P. Lipski 0 90' 1-2 K. Danielak

Żółte kartki Widzew Łódź: Bartłomiej Pawłowski 63' Jordi Sánchez 80' Bozhidar Chorbadzhiyski 89'

Żółte kartki Legia Warszawa: Lindsay Rose 9' Artur Jędrzejczyk 45'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Polska. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Kalisz a Legia Warszawa podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Nieciecza.

Fani śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak Bartłomiej Pawłowski Lindsay Rose często zapewniają wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych wrażeń. Zmagania między graczami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Nieustannie natrafiamy na przepiękne bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Widzew Łódź i Legia Warszawa oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.