Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie między Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa: wynik końcowy 0-0

W dniu 2022-10-02 15:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki Raków Częstochowa: Zoran Arsenić 2' Bartosz Nowak 16'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Miedz Legnica natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Lechia Gdansk.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak Zoran Arsenić nieprzerwanie gwarantują wspaniałym miłośnikom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zdarzają się bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe asysty czy gole zapewniające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to mecze drętwe. Warto więc oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Widzew Łódź oraz Raków Częstochowa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.