Mecz Widzew Łódź kontra Zaglebie Lubin na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2022-10-16 13:00: 3-0

Widzew Łódź kontra Zaglebie Lubin, wynik końcowy 3-0. Dnia 2022-10-16 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Widzew Łódź a Zaglebie Lubin wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: Martin Kreuzriegler 33' 1-0 Ernest Terpiłowski 47' 2-0 Jordi Sánchez Marek Hanousek 66' 3-0 Bartłomiej Pawłowski

Żółte kartki Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski 65'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Guram Giorbelidze 30' Jarosław Jach 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Widzew Łódź stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Cracovia Krakow.

Dzisiaj liczni kibice śledzą ciekawe poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z zdolnych obrońców/napastników drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Ernest Terpiłowski Guram Giorbelidze nieraz zaserwowały fantastycznym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Walki pomiędzy graczami z ligi okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa, że mecze nas męczą. Nieustannie zdarzają się brutalne sytuacje na faul, idealne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Widzew Łódź i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.