Widzew Łódź kontra Jagiellonia, wynik meczu: 1-1

Widzew Łódź kontra Jagiellonia, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Widzew Łódź i Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-03 19:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Kun 78' 1-0 E. Terpiłowski M. Kreuzriegler 90' 1-1

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 35' Izrael Puerto 44' Tomasz Kupisz 54'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa.

Mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Taras Romanczuk niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Trafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe bramki oraz asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Wspaniałe zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania męczą. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Widzew Łódź i Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.