Na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk miało miejsce spotkanie Lechia Gdansk vs Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lechia Gdansk a Widzew Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2023-02-10 19:30 na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Widzew Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lechia Gdansk: Kacper Sezonienko 90'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Lechia Gdansk stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Lech Poznan natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Warta Poznań.

W dzisiejszych czasach liczni fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak Kacper Sezonienko często sprawiają kapitalnym fanom mnóstwo wrażeń. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są bezkompromisowe, rzadko bywa, iż potyczki przynudzają. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lechia Gdansk i Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.