Widzew Łódź vs Warta Poznań, wynik meczu - 0-2

Widzew Łódź vs Warta Poznań 0-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Widzew Łódź a Warta Poznań wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-03-04 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Warta Poznań.

Gole strzelali: A. Zreľák 12' 0-1 K. Matuszewski M. Żurawski 65' 0-2 N. Mäenpää

Żółte kartki Widzew Łódź: Dominik Kun 16'

Żółte kartki Warta Poznań: Kajetan Szmyt 5' Robert Ivanov 19'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia meczu to Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Cracovia Krakow natomiast Warta Poznań z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow oraz Lechia Gdansk.

Liczni fani śledzą fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak Dominik Kun Kajetan Szmyt nieraz zagwarantowały swoim fanom emocje zapadające w pamięć. Regularnie trafiamy na zapadające w pamięć asysty i gole, ostre faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite zmagania między drużynami futbolowymi okazują się zażarte, nie często okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Widzew Łódź oraz Warta Poznań z ligi Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.