Dnia 2023-04-16 13:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków miał miejsce mecz Raków Częstochowa kontra Widzew Łódź - 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Raków Częstochowa a Widzew Łódź zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2023-04-16 13:00 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali: Ivi López 9' 1-0 Fran Tudor 90' 2-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Stratos Svarnas 82'

Żółte kartki Widzew Łódź: Marek Hanousek 8' Mato Miloš 42' Andrejs Cigaņiks 63' Mateusz Żyro 73'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Legia Warszawa natomiast Widzew Łódź z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Miedz Legnica.

Wierni kibice śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak Stratos Svarnas Marek Hanousek wielokrotnie sprawiają wyborowym entuzjastom wiele emocji. Potyczki pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nader zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Systematycznie zdarzają się ostre faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Raków Częstochowa i Widzew Łódź i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Miejski Stadion Piłkarski Raków.