Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbyło się spotkanie pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Widzew Łódź zakończone wynikiem 2-0

W dniu 2023-04-29 15:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Widzew Łódź wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: D. Kurminowski 33' 1-0 M. Poletanović K. Chodyna 90' 2-0

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Filip Starzyński 11' Jarosław Jach 79'

Żółte kartki Widzew Łódź: Jakub Sypek 84'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Stal Mielec. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Filip Starzyński Jakub Sypek stale serwują wspaniałym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się, że są to zmagania usypiające. Zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, idealne bramki i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Zaglebie Lubin i Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.