Mecz Widzew Łódź - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 0-2

Widzew Łódź - Slask Wroclaw, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Widzew Łódź oraz Slask Wroclaw wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-08-25 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Nahuel Leiva 12' 0-1 A. Petkov A. Paluszek 80' 0-2 Nahuel Leiva

Żółte kartki Widzew Łódź: Luís da Silva 42' Serafin Szota 59' Fran Álvarez 62' Mateusz Żyro 79' Fábio Nunes 83' Mato Miloš 84'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Peter Pokorný 56' Łukasz Bejger 78' Erik Expósito 83'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Polska. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu Widzew Łódź stawi czoła Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Korona Kielce a Slask Wroclaw z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Puszcza Niepołomice.

Kibice śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Luís da Silva Peter Pokorný często zapewniły wyborowym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami z ligi bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, że są to mecze mało interesujące. Regularnie natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Widzew Łódź oraz Slask Wroclaw i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.