Mecz Pogon Szczecin - Widzew Łódź zakończony wynikiem 2-1

Pogon Szczecin - Widzew Łódź wynik spotkania 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Pogon Szczecin oraz Widzew Łódź wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-07-17 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 1 pomiędzy Pogon Szczecin a Widzew Łódź.

Gole strzelali: B. Pawłowski 19' 0-1 E. Terpiłowski L. Zahovič 45' 1-1 M. Fornalczyk V. Bichakhchyan 71' 2-1

Żółte kartki Pogon Szczecin: Mariusz Malec 57'

Żółte kartki Widzew Łódź: Dominik Kun 30' Mateusz Żyro 79'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Pogon Szczecin zmierzy się już z Brondby, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa.

Bardzo często wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak Mariusz Malec Dominik Kun systematycznie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że widowiska nudzą kibica. Nieprzerwanie natrafiamy na bezwzględne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Pogon Szczecin oraz Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.