Korona Kielce - Widzew Łódź, wynik meczu - 1-1

Dnia 2023-09-22 16:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Korona Kielce a Widzew Łódź.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce oraz Widzew Łódź zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Czyżycki 2' 1-0 D. Zator B. Pawłowski 42' 1-1

Żółte kartki Korona Kielce: Yoav Hofmeister 52' Dawid Błanik 83' Piotr Malarczyk 90'

Żółte kartki Widzew Łódź: Juljan Shehu 25' Jordi Sánchez 29' Andrejs Cigaņiks 85'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Lukasz Kuzma, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Jagiellonia II, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Warta Poznań. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Concordia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec.

Fani piłki nożnej z zapałem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Yoav Hofmeister Juljan Shehu raz za razem gwarantują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć bramki oraz asysty dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Interesujące walki pomiędzy graczami zdarzają się zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż mecze męczą fana. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Korona Kielce oraz Widzew Łódź z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.