Mecz między Widzew Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 3-2 dnia 2021-11-28 17:00

W dniu 2021-11-28 17:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Widzew Łódź a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: S. Sobczak 2' 0-1 B. Guzdek 32' 1-1 Dani Villanueva 42' 2-1 S. Sobczak 52' 2-2 P. Stępiński 79' 3-2

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Villanueva 40' D. Tanzyna 71' M. Hanousek 83'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Ryndak 39' M. Ambrosiewicz 76'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak D. Villanueva D. Ryndak nieprzerwanie serwują wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między piłkarzami okazują się bardzo zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż spotkania nie są warte uwagi. Często trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, wyśmienite bramki oraz asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Widzew Łódź i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.