Widzew Łódź vs Cracovia Krakow, wynik spotkania - 2-0

Widzew Łódź vs Cracovia Krakow, wynik 2-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-09-17 13:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Widzew Łódź a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Bartłomiej Pawłowski 36' 1-0 Fábio Nunes Jakub Jugas 71' 2-0

Żółte kartki Widzew Łódź: Mato Miloš 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Cornel Râpă 62' Virgil Ghiță 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu - Tomasz Kwiatkowski, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Concordia Elbląg i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Cracovia Krakow podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i ŁKS Łódź.

Dzisiaj wierni fani śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Mato Miloš Cornel Râpă stale sprawiają wyśmienitym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Stale natrafiamy na bezwzględne faule, zapadające w pamięć asysty i gole gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader zagorzałe, rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Widzew Łódź i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.