Stal Mielec - Widzew Łódź, wynik spotkania: 0-3

W dniu 2022-09-17 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Stal Mielec i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stal Mielec a Widzew Łódź wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: Jordi Sánchez 53' 0-1 P. Zieliński D. Kun 82' 0-2 J. Sypek 87' 0-3 D. Kun

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 50'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 32'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia meczu - Krzysztof Jakubik, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce. Kolejno natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Zaglebie Lubin.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak Marcin Flis Serafin Szota często zapewniły kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Ustawicznie natrafiamy na spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nader zajadłe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Mielec i Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.