Piast Gliwice - Widzew Łódź, wynik spotkania - 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-10-10 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Piast Gliwice a Widzew Łódź.

Gole strzelali: Jordi Sánchez 27' 0-1 P. Stępiński K. Hansen 82' 0-2 Jordi Sánchez M. Ameyaw 90' 1-2 G. Kirejczyk

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 41'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu - Sebastian Krasny, Polska. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Piast Gliwice stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Radomiak Radom.

Kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak Juliusz Letniowski systematycznie gwarantują wyborowym miłośnikom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie zdarzają się przepiękne gole i asysty, bezlitosne faule dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, że spotkania męczą fana. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Piast Gliwice i Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.