Widzew Łódź - Radomiak Radom, wynik spotkania 1-3

W dniu 2022-11-06 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Widzew Łódź i Radomiak Radom.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź i Radomiak Radom zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: Mateusz Grzybek 2' 0-1 Filipe Nascimento Lisandro Semedo 27' 0-2 Filipe Nascimento Jordi Sánchez 50' 1-2 Ernest Terpiłowski Luís Machado 90' 1-3 Maurides

Żółte kartki Widzew Łódź: Bartłomiej Pawłowski 90'

Żółte kartki Radomiak Radom: Filipe Nascimento 37' Pedro Justiniano 45' Mateusz Grzybek 58' Dawid Abramowicz 65' Gabriel Kobylak 73'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter meczu - Pawel Raczkowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Widzew Łódź zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Jagiellonia. Kolejno natomiast Radomiak Radom zmierzy się z Lechia Zielona Góra. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica.

Oddani fani futbolu z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Bartłomiej Pawłowski Filipe Nascimento nieustannie sprawiają pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie natrafiamy na ostre faule, niezwykłe asysty i gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się, że są to zmagania statyczne. To też warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Widzew Łódź i Radomiak Radom oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.