Spotkanie Korona Kielce vs Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-1 na stadionie Suzuki Arena dnia 2022-11-12 11:30

Korona Kielce vs Widzew Łódź, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce oraz Widzew Łódź wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-11-12 11:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się Korona Kielce i Widzew Łódź.

Gole strzelali: M. Miloš 90' 0-1 P. Zieliński

Żółte kartki Korona Kielce: Bartosz Śpiączka 45' Jacek Podgórski 83'

Żółte kartki Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski 17'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Slask Wroclaw a Widzew Łódź z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Lechia Gdansk.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy jak Bartosz Śpiączka Ernest Terpiłowski niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty czy gole zapewniające smaczku całemu widowisku. Niesamowite zmagania między zawodnikami są nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki nużące. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce oraz Widzew Łódź oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.