Dnia 2023-12-16 16:30 odbył się mecz Widzew Łódź vs Pogon Szczecin zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Widzew Łódź i Pogon Szczecin był prawdziwym widowiskiem, które dostarczyło kibicom wiele emocji. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-1, choć do przerwy wynik był remisowy 1-1. Mecz odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w ramach 19. kolejki Ekstraklasy.

Relacja z meczu Widzew Łódź - Pogon Szczecin

Dzisiejszy mecz pomiędzy drużynami Widzew Łódź a Pogon Szczecin, który odbył się na stadionie Miejskim Widzewa Łódź, był zdecydowanie emocjonującym spotkaniem. Gospodarze, mimo starań, musieli uznać wyższość gości, którzy opuścili boisko z wynikiem 1-2 na swoją korzyść.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30 czasu lokalnego, a na trybunach zasiadło wielu kibiców obu ekip, tworząc niesamowitą atmosferę pełną radości i napięcia.

Początek meczu przebiegał w równym tempie, z obiema drużynami walczącymi o kontrolę nad piłką. Jednak to Widzew Łódź pierwszy wpisał się na listę strzelców, gdy Fran Álvarez zdobył bramkę w 43. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zanotował A. Cigaņiks, który świetnie odegrał piłkę do Álvareza.

Jednak radość kibiców gospodarzy nie trwała długo, gdyż tuż przed przerwą K. Grosicki z Pogon Szczecin wyrównał wynik zdobywając bramkę w 45. minucie. Asystujący przy tej bramce był A. Gorgon.

Po przerwie goście z Pogon Szczecin kontynuowali swoją ofensywną grę, co zaowocowało kolejną bramką. E. Koulouris ustalił wynik na 1-2 na korzyść swojej drużyny, zdobywając bramkę w 52. minucie spotkania.

W dalszej części meczu obserwowaliśmy wiele ciekawych akcji, z obiema drużynami walczącymi o kolejne bramki. Niestety dla gospodarzy, pomimo starań, wynik nie uległ zmianie, a Pogon Szczecin opuścił boisko jako zwycięzca.

W trakcie meczu sędzia główny, Piotr Lasyk, musiał sięgnąć po żółte kartki, które zostały ukazane zawodnikom obu drużyn. Luís da Silva oraz Pawel Kwiatkowski z Widzew Łódź oraz Alexander Gorgon i Linus Wahlqvist z Pogon Szczecin zostali ukarani żółtymi kartkami.

Warto również zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki w trakcie tego spotkania.

Po zakończonym meczu kibice obu drużyn opuścili stadion z mieszanymi uczuciami, a zwycięzcy cieszyli się z zasłużonego zwycięstwa. Następne mecze dla Widzew Łódź to spotkania z Jagiellonią, ŁKS Łódź oraz Górnikiem Zabrze, natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z drużynami Slask Wroclaw, Radomiak Radom oraz AC Milan.