Mecz Widzew Łódź - Radomiak Radom, wynik końcowy 0-3

Dzisiaj na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Radomiaka Radom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść drużyny z Radomia. Wynik na przerwę to 0-2. Mecz był częścią 17. kolejki Ekstraklasy i rozpoczął się o godzinie 16:30 dnia 2 grudnia 2023 roku.

Sprawozdanie z meczu

Zadyszani kibice wypełnili trybuny Stadionu Miejskiego Widzewa Łódź, gotowi na emocjonujące starcie pomiędzy miejscowym zespołem a gośćmi z Radomiaka. Od pierwszych minut atmosfera na stadionie była niesamowita. Widzew Łódź próbował przejąć inicjatywę, ale to Radomiak Radom szybko objął prowadzenie.

W 38. minucie Lisandro Semedo podbił serca kibiców gości, strzelając pierwszego gola meczu, co spowodowało euforię wśród fanów Radomiaka. Widzew Łódź próbował odpowiedzieć, ale przed przerwą to goście podwyższyli prowadzenie. Edi Semedo skutecznie wykorzystał okazję i ustalił wynik pierwszej połowy na 0-2, asystując Pedro Henrique.

Druga połowa to kolejne emocje, choć tym razem głównie dla kibiców Radomiaka. W 74. minucie R. Wolski ustalił wynik meczu na 0-3, ponownie z udziałem Pedro Henrique, co tylko pogłębiło rozczarowanie wśród kibiców Widzewa.

Niestety, emocje nie ograniczyły się jedynie do goli. W 33. minucie Mateusz Żyro z Widzewa oraz Lisandro Semedo z Radomiaka zobaczyli żółte kartki, a w 44. minucie Semedo dostał kolejne ostrzeżenie.

Po tej wyjątkowo zaciętej grze, kibice obu drużyn opuścili stadion z mieszanką emocji - radości dla fanów Radomiaka i smutku dla sympatyków Widzewa. Niezapomniane chwile piłkarskiej rywalizacji pozostaną w pamięci wszystkich obecnych tego wieczoru.

Następne mecze dla Widzew Łódź: Stal Mielec, Puszcza Niepołomice, Pogon Szczecin.

Następne mecze dla Radomiak Radom: Gornik Zabrze, Lech Poznan, Plymouth.