Spotkanie Widzew Łódź kontra Korona Kielce, wynik 0-3

Widzew Łódź kontra Korona Kielce wynik spotkania 0-3. Dnia 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź oraz Korona Kielce zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: D. Błanik 5' 0-1 K. Petrov P. Malarczyk 40' 0-2 D. Błanik J. Łukowski 60' 0-3 M. Briceag

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 54' Mato Miloš 64'

Żółte kartki Korona Kielce: Yevgeni Shikavka 14' Kyrylo Petrov 47' Dawid Błanik 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Widzew Łódź zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Korona Kielce zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Juliusz Letniowski Yevgeni Shikavka częstokroć zapewniły fantastycznym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że potyczki przynudzają. Nieustannie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Widzew Łódź oraz Korona Kielce oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.