Mecz Widzew Łódź kontra Miedz Legnica dnia 2022-10-21 18:30 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź: wynik 1-0

Widzew Łódź kontra Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza część spotkania między Widzew Łódź i Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-21 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Miedz Legnica.

Gole strzelali: B. Pawłowski 8' 1-0 S. Szota

Żółte kartki Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski 49'

Żółte kartki Miedz Legnica: Olaf Kobacki 37' Santiago Naveda 41' Hubert Matynia 50' Carlos Julio Martínez 79' Ángelo Henríquez 88'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny sędzia spotkania - Sebastian Krasny, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Korona Kielce natomiast Miedz Legnica z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Gornik Zabrze.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi interesujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Ernest Terpiłowski Olaf Kobacki nieraz zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki między graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż mecze nie są interesujące. Stale obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne gole i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Widzew Łódź i Miedz Legnica oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.