Zaglebie Lubin vs Widzew Łódź, wynik meczu: 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin oraz Widzew Łódź zakończył się remisem 1-1. Spotkanie to odbyło się na stadionie Zagłębia Lubin w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Pomimo braku bramek na przerwę, druga połowa dostarczyła emocji i gole obu drużynom. Wynik 1-1 pozostawił kibiców z mieszanych uczuć, ale jedno jest pewne - obie ekipy dały z siebie wszystko na boisku.

Relacja z meczu Zaglebie Lubin - Widzew Łódź

Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin a Widzew Łódź odbył się na Stadionie Zagłębia Lubin w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Emocje sięgały zenitu, a kibice z niecierpliwością oczekiwali na wynik tego starcia.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:30. Obie drużyny walczyły z determinacją od pierwszego gwizdka, starając się stworzyć okazje bramkowe.

Pierwsza bramka padła w 60. minucie, kiedy to M. Wdowiak z Zaglebie Lubin wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Asystę przy tej bramce zanotowano dla .

Wydawało się, że gospodarze będą kontrolować przebieg meczu, lecz w doliczonym czasie gry I. Rondić z Widzewa Łódź doprowadził do wyrównania 1-1, strzelając bramkę w 90. minucie. Asystujący zawodnik nie jest znany.

Obie drużyny prowadziły zacięte pojedynki na boisku, co zaowocowało kilkoma kartkami żółtymi. Sokratis Dioudis z Zaglebie Lubin został ukarany żółtą kartką w 90. minucie, natomiast kartki żółte dla drużyny przeciwników otrzymali Andrejs Cigaņiks w 22. minucie oraz Mato Miloš w 90. minucie.

Sędzią głównym spotkania był Daniel Stefanski z Polski, który starał się utrzymać dyscyplinę na boisku.

Mecz zakończył się wynikiem 1-1, co nie zaspokoiło apetytów kibiców żądnych zwycięstwa. Następne mecze dla Zaglebie Lubin to starcia z ŁKS Łódź, Legią Warszawa oraz Ruchem Chorzów. Natomiast Widzew Łódź zmierzy się z Ruchem Chorzów, Lechem Poznań oraz Radomiakiem Radom.