Wisla Plock vs Widzew Łódź, wynik spotkania: 1-1

Wisla Plock vs Widzew Łódź zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2023-03-13 18:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Wisla Plock i Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wisla Plock a Widzew Łódź wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: R. Wolski 40' 1-0 M. Szwoch Jordi Sánchez 90' 1-1

Żółte kartki Wisla Plock: Martin Šulek 81'

Żółte kartki Widzew Łódź: Serafin Szota 26' Mateusz Żyro 47'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Polska. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Martin Šulek Serafin Szota częstokroć zagwarantowały kapitalnym fanom wiele wrażeń. Interesujące zmagania między graczami bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Zdarzają się idealne asysty oraz bramki, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa. Wisla Plock i Widzew Łódź jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Kazimierza Górskiego.