Na obiekcie Stadion OSiR dnia 2022-03-04 17:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Stomil Olsztyn i Widzew Łódź - 0-2

Dnia 2022-03-04 17:00 na obiekcie sportowym Stadion OSiR rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Stomil Olsztyn a Widzew Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stomil Olsztyn a Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: B. Pawłowski 8' 0-1 B. Pawłowski 49' 0-2

Żółte kartki Stomil Olsztyn: S. J. Bwanga 79'

Żółte kartki Widzew Łódź: R. Golebiowski 18' P. Zielinski 55' D. Kun 64'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Widzew Łódź z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i zawodnicy jak S. J. Bwanga R. Golebiowski nieprzerwanie serwują wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Bardzo często zdarzają się ostre sytuacje na faul, wyśmienite asysty i gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi I Liga. Stomil Olsztyn oraz Widzew Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion OSiR.