Na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz między Widzew Łódź i Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-0

Widzew Łódź kontra Slask Wroclaw, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Widzew Łódź a Slask Wroclaw zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-02-17 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź i Slask Wroclaw.

Gole strzelali: K. Hansen 90' 1-0 B. Pawłowski

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 28'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Diogo Verdasca 12' Daníel Leó Grétarsson 30'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Wisla Plock. Kolejno natomiast Slask Wroclaw zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Cracovia Krakow.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Juliusz Letniowski Diogo Verdasca częstokroć zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Walki między drużynami bywają zażarte, rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska statyczne. Zdarzają się idealne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Widzew Łódź i Slask Wroclaw jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.